LINA-SHITEN 3 SHTEPI 2KATSHE NE TALINOVC 205/17SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Sot 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Talinovc
Sipërfaqe: 150 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shiten:3 Shtepi me nga 4ari toke
Adresa:Talinovc-Ferizaj
Kuadratur:150 m2
Shtëpit për banim
Infrastruktur e kompletuar
Dokumentacioni: në rregull
Pronari :Shqipëtar

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr Recakut afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim