Shpalljet e kompanisë Publikuar: Qer 24 2022 11:57

LINA-Shiten Dy shtepi dy kate me 10ari oborr FR

Publikuar: Qer 24 11:57
Shikime: 508
Shiten dy :Shtëpi me 10 oborr
-I-Shtepia nr -I- Organizimi: E gatshme 4 dhoma te gjumit 3 lart 1 dhom posht dy banjo dhe garazh.
-II- ShtepiA nr II- Jo e gatshme, Organizimi:Sallon me kuzhinë,nje dhom kat pare dhe 5 dhoma gjumi kat dyt ,dy wc+b ,wc, dhe terasa.
Dokumentacioni në rregull.
Pronari :Shqiptarë.
E kompletuar me infrastrukturë.
Orientim jug-perndim
Lagje e re dhe perfekt për banim.

Agjensioni LINA i autoriuar për reklamim dhe shitje.
kont.tel:(+383) 044/106-626
Përshkrimi i linkut

Agjensioni Për Patundshmëri LINA

Ndërmjetësim dhe shitblerje,qiramarrje dhe qiradhënie të shtëpive,banesave,tokave,lokaleve,objekteve,villave dhe tokave për ndërtim të lartë.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Ndërmjetësim dhe shitblerje,qiramarrje dhe qiradhënie të shtëpive,banesave,tokave,lokaleve,objekteve,villave dhe tokave për ndërtim të lartë.
Ferizaj +38344106626

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione