LINA-Shiten dy shtepi me 11ari oborr ne Brod

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Për Patundshmëri LINA Sot 17:17 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
LINA-Shitet shtepia 2kateshe me 2.25ari Ferizaj 95 000 EUR
LINA-Shitet shtëpia me 6 ari në BIBAJ 218/17 120 000 EUR
LINA-SHITEN DY Shtepi ne Fshatin Rakaj 0 EUR
LINA-Shitet banesa 98.30m2 kate te Ndr. Ferizaj 0 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Komuna
Ferizaj
Shiten : Dy Shtepi dy kateshe
Oborri: 11ari komplet
Adresa: Brod
Te gatshme per banim
Pronari: Shqiptar dhe me dokumentacion ne rregull


Ndermjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa : Rr Driton Islami afër'' ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
Ndërmjetësim dhe shitblerje,qiramarrje dhe qiradhënie të shtëpive,banesave,tokave,lokaleve,objekteve,villave dhe tokave për ndërtim të lartë.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ferizaj Tregoje në hartë
+38344106626
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
+38344106626
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione