LINA-Shitet shtepia 170m2+5.50ari te As Pet,229/17

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Dje 23:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Te As Petrol
Sipërfaqe: 170 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet Shtëpia 2Katshe 170m2 me 5.50ari toke
Kati I:Sallon+kuzhine,nje dhome gjumi dhe banjo
Kati II:tri dhoma gjumi,banjo dhe teras
Adressa;Te As Petrol
Dokumentacion;Në Rregullë dhe Pronar Shqipetar.Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr .Recakut" afër ETC
Kontakti: tel:044/106-626 dhe 044/172-626
email: lina_banesa@hotmail,com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim