Shpalljet e kompanisë Publikuar: Qer 26 2022 11:50

LINA- Shitet shtepia 2 kateshe me 5 ari oborr

Publikuar: Qer 26 11:50
Shikime: 396

Komuna
Ferizaj
———Shitet———
🏠Shitet shtëpia.
🏡Dy katëshe—250m2 .
5 Ari oborr.
🌳Oborr të gjelbëruar.
✅Shtëpia është shum e përshtatshme për banim dhe ka një organizim jashtzakonisht të shfrytzueshëm dhe e mobiluar ekskluzivisht
🛣Rr. Anton Zako Cajupi-Ferizaj
——-Organizimi———-
Sallon+Kuzhin
6 dhoma të gjumit
Banjo dhe wc
Terasa dhe depo


🤝Ndërmjetsues i autorizuar Agjensioni për Patundshmëri LINA
📞\Na kontaktoni në këta numra të telefonit
044-106-626//044-172-626(po ashtu edhe në viber dhe whatsapp)

📍Agjensioni për Patundshmëri LINA gjindet me zyre afër Etc-së.
📧Na kontaktoni edhe nëpermjet adreses elektronike// info@agjensioni-lina.com
Përshkrimi i linkut

Agjensioni Për Patundshmëri LINA

Ndërmjetësim dhe shitblerje,qiramarrje dhe qiradhënie të shtëpive,banesave,tokave,lokaleve,objekteve,villave dhe tokave për ndërtim të lartë.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Ndërmjetësim dhe shitblerje,qiramarrje dhe qiradhënie të shtëpive,banesave,tokave,lokaleve,objekteve,villave dhe tokave për ndërtim të lartë.
Ferizaj +38344106626

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione