LINA-Shitet shtepia 270m2 me 9ari oborr Ferizaj

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Dje 23:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Mprapa ETC
Sipërfaqe: 220 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet ; Shtëpia
Kuadraturë:Shtëpia me 270 m2 dhe 9 ari oborrë
Infrastrukturë;Kompletë
Lokacioni: Rr. Mprapa ETC
Shtëpia :
Kati parë: sallon me kuzhinë, dhomë gjumi,wc+b,
Kati II:tri dhoma gjumi ,wc+b,dy terasa
kati 3:dy dhoma
Pronari:Shqiptarë dhe dokumentacioni në rregullë

Ndërmjetsues i autorizuar : Agjensioni LINA
Adresa: Rr,,Recakut afer ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
Adress,elkt;lnfo@agjensioni-lina.com
I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim