LINA SHITET SHTEPIA 2KAT +10ARI OBORR 172/17SH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Sot 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Nerodime-Ferizaj
Sipërfaqe: 150 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Sobë / Kaminë, E mobiluar
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet Shtëpia
Oborr : 10Ari
Organizimi i mbrendshëm;K-I Qëndrimi ditor+kuzhinë,,depo,,wc,terasë
K-II Tre dhoma gjumi,terasë,wc+banjo.
+garazha,dhe nje lokal
Adressa; Nerodime-Ferizaj
Infrastruktur: rrugė,kanalizim,ujėsjellės
Pronari: shqiptarė dhe dokumentacioni nė rregullė.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa:Rr.Recakut '' afër ETC
Kontakti : tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
add.elkt;lina_banesa@hotmail.com


I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim