Shpalljet e kompanisë Publikuar: Dhj 03 2022 11:04

LINA-Shitet Shtepia 2kateshe me 3.2ari oborr Ferizaj 319/17

Publikuar: Dhj 03 11:04
Shikime: 1
SHTËPIA NË SHITJE
Rr.Pleshines-Ferizaj
2 Kate
3.2 Ari Oborr
Kati Përdhesë:
Qëndrim ditor dhe kuzhinë
1 Dhome gjumi
Banjo
Terase
Kati 1:
3 Dhoma gjumi
1 Banjo
Terasë
INFO:
+383 (0) 44 106 626
+383 (0) 44 172 626
Përshkrimi i linkut

Agjensioni Për Patundshmëri LINA

Ndërmjetësim dhe shitblerje,qiramarrje dhe qiradhënie të shtëpive,banesave,tokave,lokaleve,objekteve,villave dhe tokave për ndërtim të lartë.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Ndërmjetësim dhe shitblerje,qiramarrje dhe qiradhënie të shtëpive,banesave,tokave,lokaleve,objekteve,villave dhe tokave për ndërtim të lartë.
Ferizaj +38344106626

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione