LINA-Shitet shtepia 350m2+lokali Rr.K.Hetemi256/17

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Për Patundshmëri LINA Sot 12:38 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
  Online
044172626
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Ferizaj
Shitet Shtëpia 4 Katëshe +Lokali
Adressa;Rr.Kemajl Hetemi-Ferizaj
Organizimi i mbrendshëm;Kati I;Lokal
Kati i -II-;Qëndrimi ditor+kuzhinë,dy dhoma gjumi,wc+banjo,terasë
Kati i -III-;Sallon+kuzhine,Dy dhoma gjumi,wc+banjo,terasë
Kati i IV-Nenkulmi
Dokumentacion;Në Rregullë dhe Pronar Shqiptar


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut afër'' ETC
Kontakti: tel:044/106-626 dhe 044/172-626
email: lina_banesa@hotmail,com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
Ndërmjetësim dhe shitblerje,qiramarrje dhe qiradhënie të shtëpive,banesave,tokave,lokaleve,objekteve,villave dhe tokave për ndërtim të lartë.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ferizaj Tregoje në hartë
+38344106626
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
  Online
044172626
Leaflet
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
LINA Objekti për biznes Babush FR-PR 127/17 550 000 EUR
LINA-Shitet banesa 105.90m2 kate te ndryshme 0 EUR
LINA-SHITET Shtëpia e re me 3 ari në Ferizaj 125 000 EUR
LINA-Shiten shtepia me 2.4ari oborr Ferizaj 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione