LINA-SHITET Shtëpia 5ari oborr, Rr.Varoshit13/16SH

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Sot 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Komuna
Ferizaj
Shitet;Shtëpia
Kuadraturë; 280m2
Oborrë; 5 ari + plus 5ari veqmas
Organizimi i mbrendshem:Nv I Dy Qendrime ditore+kuzhinë,wc
Nv-II Katër Dhoma gjumi,dy wc+banjo,terasë
Nv-III Dy dhoma gjumi
Eshte e kompletuar me infrastruktur si:ujesjelles,kanalizim ,kabllovik,etj.
Adressa;Rr.Varoshit-Agim Bajrami afër Furres Orex
Pronar;Shqipëtar
Dokumentacion;Ne Rregullë


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr A.Kaqiku" afër Rest.ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
AGJENSIONI''LINA''
Leaflet
Në fillim