Shpalljet e kompanisë Publikuar: Korr 05 2022 07:24

LINA-Shitet Shtepia -II- kate me 11.5ari oborr

Publikuar: Korr 05 07:24
Shikime: 380
🏠Shitet shtëpia 250m2.
Ndertim e siper
📍Rr.Mrapa Games (Magjistrale
✅Parcela 11.5 Ari .
🌳Oborr të gjelbëruar.
✅Shtëpia eshte shum e përshtatshme për banim dhe ka një organizim jashtzakonisht të shfrytzueshëm.
🔋Sistemin e ngrohjes me nxemjen nen dysheme.

🤝Ndërmjetsues i autorizuar Agjensioni për Patundshmëri LINA
📞\Na kontaktoni në këta numra të telefonit
044-106-626//044-172-626(po ashtu edhe në viber dhe whatsapp)
📍Agjensioni për Patundshmëri LINA gjindet me zyre afër Etc-së.
📍Dhe mbi Viva Fresh Store në Rrugen B Prishtinë.
📧Na kontaktoni edhe nëpermjet adreses elektronike// info@agjensioni-lina.com
Përshkrimi i linkut

Agjensioni Për Patundshmëri LINA

Ndërmjetësim dhe shitblerje,qiramarrje dhe qiradhënie të shtëpive,banesave,tokave,lokaleve,objekteve,villave dhe tokave për ndërtim të lartë.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Ndërmjetësim dhe shitblerje,qiramarrje dhe qiradhënie të shtëpive,banesave,tokave,lokaleve,objekteve,villave dhe tokave për ndërtim të lartë.
Ferizaj +38344106626

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione