LINA-Shitet shtepia -II-kate me 2.4ari oborr

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Sot 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Rr. Naim Beka
Sipërfaqe: 180 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, E mobiluar
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet:Shtëpia e gatshme per banim e mobiluar
Kate:2 kateshe
Siperfaqe;180 m2
Oborr:2.4ari oborr
Adresa:Rr.Naim Beka Ferizaj
Pronar shqiptar.
Dokumentacioni në rregullë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr Recakut afër'' ETC
Kontakti: tel:044/106-626 dhe 044/172-626
email: info@agjension-lina.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agjensioni LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim