Shpalljet e kompanisë Publikuar: Korr 05 2022 07:24

LINA-Shitet shtepia me 2.5ari ari Ferizaj 288/17

Publikuar: Korr 05 07:24
Shikime: 383
Shitet Shtepia: Dy kateshe e gatshme e mobiluar
Organizimi i mbrendshem 4 dhoma gjumi, sallon+kuzhine, teras dhe 1 wc/banjo
Oborr :2.5ari
Adresa Rr.Pleshines -Ferizaj


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr Recakut afër'' ETC
Kontakti: tel:044/106-626 dhe 044/172-626

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Përshkrimi i linkut

Agjensioni Për Patundshmëri LINA

Ndërmjetësim dhe shitblerje,qiramarrje dhe qiradhënie të shtëpive,banesave,tokave,lokaleve,objekteve,villave dhe tokave për ndërtim të lartë.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Ndërmjetësim dhe shitblerje,qiramarrje dhe qiradhënie të shtëpive,banesave,tokave,lokaleve,objekteve,villave dhe tokave për ndërtim të lartë.
Ferizaj +38344106626

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione