LINA-Shitet shtepia me 7ari oborr -Ferizaj

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Për Patundshmëri LINA Sot 15:08 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Komuna
Ferizaj
Shitet;Shtëpia
Oborrë; 7ari oborr
Eshte e kompletuar me infrastruktur si:ujesjelles,kanalizim ,kabllovik,etj.
Adressa; Rr ,,Kadri Zeka
Dokumentacion;Ne Rregullë
Pronar;Shqiptarë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut " afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
Ndërmjetësim dhe shitblerje,qiramarrje dhe qiradhënie të shtëpive,banesave,tokave,lokaleve,objekteve,villave dhe tokave për ndërtim të lartë.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ferizaj Tregoje në hartë
+38344106626
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
+38344106626
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione