LINA-Shitet shtëpia me lokal Rr R.Bislimi-F203/17

340 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Për Patundshmëri LINA Dje 21:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Ferizaj
Shitet:Shtëpia e mobiluar perfekt
Sipërfaqe:250 m
Lokali:100 m2
Organizimi:
Kati 0;Lokali i cili është me qera
Kati.I :Qëndrimi ditorë me kuzhinë,dy dhoma gjumi,wc+b dhe terasë.
Kati II:Qëndrimi ditorë me kuzhinë,dy dhoma
gjumi,wc+b dhe terasë,
Shtëpia është perfekt e mobiluar me mobilje të cilësisië shumë të lartë,ka organizim funksional dhe është me dokumentacion në rregullë.
Adresa:Rr Regjep Bislimi,shumë afër rrethrrotullimit.
E përshtatëshme për biznes dhe banim.


Ndërmjetsues i autorizuar:Agjension për patundshëri ,,LINA''
tel:044/106-626 dhe 044/172-626
Adresa:Rr,Recakut afer ETC
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
Ndërmjetësim dhe shitblerje,qiramarrje dhe qiradhënie të shtëpive,banesave,tokave,lokaleve,objekteve,villave dhe tokave për ndërtim të lartë.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ferizaj Tregoje në hartë
+38344106626
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
044106626
Leaflet
Në fillim