LINA-Shitet shtepia me Lokale Ferizaj

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Për Patundshmëri LINA Dje 17:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Ferizaj
Shitet: Shtëpia me Lokale
Kuadraturë:200m2 .
Infrastrukutë;Kompletë
Lokacioni: Rr. Naim Beka Ferizaj
Pronari dhe dokumentacioni:Shqiptarë
dokumentacioni në rregullë.Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa:Rr e Reqakut, afër ETC
Telefoni: 044/106-626 dhe 044/172-626

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
Ndërmjetësim dhe shitblerje,qiramarrje dhe qiradhënie të shtëpive,banesave,tokave,lokaleve,objekteve,villave dhe tokave për ndërtim të lartë.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ferizaj Tregoje në hartë
+38344106626
Agjensioni Për Patundshmëri LINA
044172626
Leaflet
Në fillim