LINA Shtëpia+ 4ari Rr.Gjergj Fishta 155/16

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Dje 23:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Rr.Gjergj Fishta-Ferizaj
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet;Shtëpia
Oborrë; 4 ari
Organizimi i mbrendshem:Kati i I- Qendrimë ditore+kuzhinë, ,wc
Kati i II-Tre Dhoma gjumi,wc+banjo,terasë
Kati i III-Hapsirë
Eshte e kompletuar me infrastruktur si:ujesjelles,kanalizim ,kabllovik,etj.
Adressa;Rr Gjergj Fishta -Ferizaj
Dokumentacion;Ne Rregullë
Pronar;Shqiptarë
Nderim me shtepi ose banes
Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Recakut" afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim