|PEMA| Shtepi per shitje te ETC, 5 ari, (cmimi negociushem)

260 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Pema Patundshmëri 11 Qer 21:06 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Komuna
Ferizaj
Pema Patundshmëri ofron për SHITJE shtëpi 180 m² pranë ETC, rruga "Xhevë Lladrovci", Ferizaj.

- 180 m² shtepi me 5 ari oborr
- E legalizuar dhe me dokumentacion te rregullt
- Lagje e të pasurve
__
Po ofrojme për SHITJE shtëpi 180 m², në një zonë të qetë dhe për momentin në zonën me kërkesën më të madhe në rajonin e Ferizajit, pranë ETC, më parë zona e njohur me emër te "Gjykant".
Shtëpia ka 5 ari oborr dhe është e rrethuar në të gjithë perimetrin e oborrit me pisha (mur i gjallë).
Me të gjitha lehtësitë ne pragun e saj, kjo pronë ka qasje të shpejt me veturë për rrugët e qyteteve të tjera, distancë të afërt me qendër, afër me stacionin policor dhe zjarrfikësit, afër me"Elkos" dhe "Ferizaj Village", si dhe me stacionin e ri të autobusëve që do të hapet së shpejti. Pranë është edhe shkolla "Ganimete Tërbeshi".
__
Shtëpia ndahet në:
- Kati përdhesë: sallon, kuzhinë, dhomë, depo, wc, korridor, ballkon
- Kati i parë: 3 dhomë gjumi, banjo, wc, 2 ballkone

Karakteristikat e shtëpisë:
- Dysheme dru
- Ndriçim natyror të mjaftueshëm
- 70% gjelbërim

Karakteristikat që do ti pëlqeni:
- Afër me qendër
- Afër me shkollën "Ganimete Tërbeshi" (5 minuta në këmbë)
- Afër me stacionin policor dhe zjarrfikësit (5 minuta në këmbë)
- Afër me "Elkos" (1 minut në këmbë)
- Afër me "Ferizaj Village" (4 minuta në këmbë)
- Afër me stacionin e ri të autobusave (6 minuta në këmbë)

Jemi te hapur te pranojme edhe kompenzim.
__
Cmimi: €260'000 (i negociushem)
__
Cakto takim në:
045 610 444 (+Viber, Whatsapp)
__
Pema Patundshmëri
.
.
.
.
#RealEstate #Shtepi #Pershitje #TeGjykant #ShpiTeGjykan #Home #House #Patundshmeri #Pema #Ferizaj #ShpiTeGjykant #Shitetshpijategjykant #Shpipershitjetegjykant
Pema Patundshmëri
Kompani profesionale për ndërmjetësim të patundshmërive
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Kalabri, Lesna Riera Tregoje në hartë
045610444
https://www.facebook.com/pema.patundshmeri

Per me shume INFO, kliko KETU

Pema Patundshmëri
045610444
Leaflet
Pema Patundshmëri
|PEMA|- Penthouse per qira me 4.6 ari oborr 0 EUR
Banese per qira, qender, perball stacionit policor 500 EUR
|PEMA| Toke per SHITJE, 1.41 Hektar, Cagllavice 0 EUR
|PEMA| Toke per SHITJE, 5 ari, te Sami Frasheri 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione