Ringa (Shiten 2 Shtepi ne Talinovc te Muhaxher)320

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Sot 18:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Numri i dhomave
3,5
Adresa
RINGA FERIZAJ
Numri i kateve
2 kat
Ngrohje
Tjetër
Komuna
Ferizaj
Bejme ndrrim me Banes ne Ferizaj.
Shiten 2 Shtepi ne Talinovc te Muhaxherve:
Shtepit jane ne Rr.Mehmet Sadiku..
Shtepit kane 18 ari oborr,
Shtepia 1:200 m2 e Pa Banuar..
Shtepia 2:Sallon,Kuzhine,8 Dhoma gjumi,2 Banjo,Garazhde.Shpajz....
Shtepia ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/Agjensioni Ringa Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103.
Agjensioni Patundshmeris Ringa
www.merrjep.com/ringa1
Deshmoret e kombit Ferizaj
045606103
ringa1@live.de

www.ringaks.com

Agjensioni Patundshmeris Ringa
045606103
Leaflet
Në fillim