Ringa (Shiten Villat ne Brezovice)275/17

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Sot 19:10 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Numri i dhomave
3,5
Adresa
Brezovice
Numri i kateve
2 kat
Ngrohje
Tjetër
Komuna
Ferizaj
Shitet Villat ne Brezovice:
Villat gjenden ne Vendin me te frekuentuar ne Brezovice.
Villat kane nga 2 ari dhe munde te shiten ndamas ose se bashku.
Villat jane rreth rekes dhe kane leje ndertimi dhe parcelizimi.
Villat kane dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga
Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Agjensioni Patundshmeris Ringa
www.merrjep.com/ringa1
Deshmoret e kombit Ferizaj
045606103
ringa1@live.de

www.ringaks.com

Agjensioni Patundshmeris Ringa
045606103
Leaflet
Në fillim