Ringa (Shitet Lokali ne Rr.Deshmoret e Kombit)144

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Sot 18:22 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Numri i dhomave
1
Adresa
Deshmoret e Kombit
Numri i kateve
Terren
Ngrohje
Tjetër
Komuna
Ferizaj
Shitet Lokali ne Rr.Deshmoret e Kombit:
Lokali ka 19,47 m2 ne Perdhese.
Lokali gjendet perball shkolles Jeronim de Rada.
Lokali ka dokumentacion te Rregullt dhe pronar shqiptar.
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: Agjensioni Ringa

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103.
Agjensioni Patundshmeris Ringa
www.merrjep.com/ringa1
Deshmoret e kombit Ferizaj
045606103
ringa1@live.de

www.ringaks.com

Agjensioni Patundshmeris Ringa
045606103
Leaflet
Në fillim