Ringa (Shitet Moteli ne Bainc)267/17

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Sot 16:12 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

90 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: BAINC
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet Moteli ne Bainc Rruges per Brezovice.
Moteli ka 36 Ari dhe eshte i gatshem per Pune.
Moteli eshte rreth rruges dhe ka qarkullim te madh,
Moteli ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga
Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103

www.ringaks.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim