Ringa (Shitet Objekti mbrapa Motrav Binjake)147/19

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Sot 18:31 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
From
Store
Numri i dhomave
1
Adresa
FR PR
Numri i kateve
Terren
Ngrohje
Tjetër
Komuna
Ferizaj
Shitet Objekti ne Hyrje te Prishtines,Saktesisht Mbrapa Motrav Binjake,Magj Fr,Pr.
Objekti ka 10 Ari te Rrethuara..
Objekti eshte i gatshem per lloje te ndryshme te puneve.
Objekti eshte afer BK OBJECT..
Objekti ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Deshmoret e Kombit perball Shk,Jeronim De Rada.

Ndermjetsues i Autorizuar :Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja www.ringaks.com dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: Agjensioni Ringa

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: +38345606103 +38349605103
Agjensioni Patundshmeris Ringa
www.merrjep.com/ringa1
Deshmoret e kombit Ferizaj
045606103
ringa1@live.de

www.ringaks.com

Agjensioni Patundshmeris Ringa
045606103
Leaflet
Në fillim