Ringa (Shitet Shtepia ne Rr.Kalabria )302/18

120 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Sot 11:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Numri i dhomave
Adresa
Numri i kateve
Për vendbanimin
Ngrohje
Komuna
Ferizaj
Ringa- Shitet Shtepia Ne Rr.Gjilanit Rrugica-Kalabria:
Bejme ndrrim me banesa..
Shtepia ka 3 ari oborr dhe eshte ne nje vend shum te pershtatshem per banim.
Shtepia eshte e gatshme per banim
Shtepia eshte e mobiluar.
Shtepia ka dokumentacion te rregullt me Pronar shqiptar

Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Agjensioni Patundshmeris Ringa
Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj Merret me Shitjen,Blerjen dhe Ndermjetsimin me Shtepi,Banesa,Toka,Lokale Per me Shum Info: Tel:+38345606103
Visit our store page
Deshmoret e Kombit Ferizaj Show on the map
045606103
https://Agjensioni Ringa

www.ringaks.com

Agjensioni Patundshmeris Ringa
045606103
Leaflet
Në fillim