Ringa (Shitet Shtepia ne Rr,Naim Beka)336/19

85 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Sot 19:10 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
From
Store
Numri i dhomave
3,5
Adresa
Gjergj Fishta
Numri i kateve
2 kat
Ngrohje
Tjetër
Komuna
Ferizaj
Shitet Shtepia ne Rr.Naim Beka (Rr.Gjergj Fishta):
Shtepia ka 2.87 ari Oborr,dhe gjendet ne nje vend shume te mire per banim.
Shtepia ka 2,5 Kate dhe eshte e mobiluar.
Shtepia eshte e banueshme per moment.
Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Deshmoret e Kombit perball Shk,Jeronim De Rada.

Ndermjetsues i Autorizuar :Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja www.ringaks.com dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: Agjensioni Ringa

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: +38345606103 +38349605103

www.ringaks.com
Agjensioni Patundshmeris Ringa
www.merrjep.com/ringa1
Deshmoret e kombit Ferizaj
045606103
ringa1@live.de

www.ringaks.com

Agjensioni Patundshmeris Ringa
045606103
Leaflet
Në fillim