Ringa (Shitet Shtepia ne Rr.Rugoves)313/18

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Sot 16:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet Shtepia ne Rr.Rugoves ne Vellezerit Gervalla.
Shtepia ka 9 ari oborr dhe eshte 2 Katshe.
Munden te ndahen 4 ari pa shtepi.
Shtepia ka-Sallon,Kuzhine,4 dhoma gjumi 2 banjo,Garazhde,dhe ka renditje shume te mire.
Shtepia ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103.

www.ringaks.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim