Ringa (Shitet Shtepia Ne Rr.V-Gervalla)325/19

270 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Sot 10:06 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Numri i dhomave
Adresa
Numri i kateve
Për vendbanimin
Ngrohje
Komuna
Ferizaj
Shitet Shtepia ne Rr.Vellezerit Gervalla:
Rrugica-Abdu Selam Ahmeti..
Shtepia eshte 3 Katshe dhe ka:
Sallon,Kuzhine,5 dhoma gjumi,depo,2 banjo,Garazhde.
Shtepia eshte e Mobiluar.
Shtepia ka 14.47 ari oborr te kompletuar..
Shtepia ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/Agjensioni Ringa Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103.
Agjensioni Patundshmeris Ringa
Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj Merret me Shitjen,Blerjen dhe Ndermjetsimin me Shtepi,Banesa,Toka,Lokale Per me Shum Info: Tel:+38345606103
Visit our store page
Deshmoret e Kombit Ferizaj Show on the map
045606103
https://Agjensioni Ringa

www.ringaks.com

Agjensioni Patundshmeris Ringa
045606103
Leaflet
Në fillim