Ringa (Shitet Villa ne Brezovice)307/18

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Sot 18:14 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Numri i dhomave
5
Adresa
Brezovice
Sipërfaqe
330 m2
Numri i kateve
2 kat
Për vendbanimin
E mobiluar
Ngrohje
Tjetër
Komuna
Ferizaj
Shitet Villa ne Brezovice me 11.5 ari e Gatshme per Banim.

Villa eshte 3 katshe dhe ka 330 m2 Banim.

Villa ka -2 Sallona,1 Kuzhine,1 podrum per ushqim,depo,5 dhoma gjumi.

Villa ka-5 kamera per mbikqyrje,ka nxemjen qendrore,ka dhe parkingun.

Villa ka-2 Terasa – njera 65 m2 dhe tjetra me e vogel.

Villa ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.

Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Deshmoret e Kombit perball Shk,Jeronim De Rada.

Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
📩 Email:ringa1@live.de
🌐WEB PAGE: www.ringaks.com
🌐FAN PAGE:Agjensioni Ringa

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues:
📲 +383 (0) 45 606 103
📲 +383 (0) 49 605 103
🇽🇰Kosovë,Ferizaj🇽🇰
Agjensioni Patundshmeris Ringa
www.merrjep.com/ringa1
Deshmoret e kombit Ferizaj
045606103
ringa1@live.de
Agjensioni Patundshmeris Ringa
045606103
Leaflet
Në fillim