Ringa (Shiten 4 shtepi ne Ferizaj )064

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Dje 22:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Ferizaj
Bëjme ndrrim me Banesa ne Ferizaj:
Shiten 4 shtepi në rr.Sharri Ferizaj. Shtepit janë të rregulluara, dhe kan të rregulluar infrastrukturen, posedojn kanalizim,ujsjells,kabllovik,internet.
1) Shtepia posedon, 1 sallon dhe kuzhin, 3 dhoma gjumi,1 banjo.
2) Shtepia posedon, 1 sallon dhe kuzhin, 3 dhoma gjumi,1 banjo
3) Shtepia posedon, 1 sallon dhe kuzhin, 3 dhoma gjumi,1 banjo
4) Shtepia posedon, 1 sallon dhe kuzhin, 3 dhoma gjumi,1 banjo

Dy shtepit posedojn edhe podrum.
Secila shtepi ka nga 5 Ari Oborr si dhe kanë secila rrugen e vetë personale nga 6 metra

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Agjensioni Patundshmeris Ringa
Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj Merret me Shitjen,Blerjen dhe Ndermjetsimin me Shtepi,Banesa,Toka,Lokale Per me Shum Info: Tel:+38345606103
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Deshmoret e Kombit Ferizaj Tregoje në hartë
045606103
https://Agjensioni Ringa

www.ringaks.com

Agjensioni Patundshmeris Ringa
  Online
045606103
Leaflet
Në fillim