Ringa(Shiten 4 Shtepi ne Ferizaj)294/17

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Dje 22:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Ferizaj
Shiten 4 Shtepi ne Rr.Ramadan Ferizi me 12 Ari Oborr.
Rruga Kryesore (Rr.Vllezrit Gervalla).
Afer gjamise ne kete rruge.
Shtepite jan 10m larg rruges kryesore.
Shtepite jan te gatshme per banim.
Me mundesi ndarje nga 6 Ari.
Shtepite kane dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga
Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Agjensioni Patundshmeris Ringa
Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj Merret me Shitjen,Blerjen dhe Ndermjetsimin me Shtepi,Banesa,Toka,Lokale Per me Shum Info: Tel:+38345606103
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Deshmoret e Kombit Ferizaj Tregoje në hartë
045606103
https://Agjensioni Ringa

www.ringaks.com

Agjensioni Patundshmeris Ringa
  Online
045606103
Leaflet
Në fillim