Ringa(Shiten Villat ne Brezovice)293/17

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Sot 16:31 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: FERIZAJ
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shiten Villat ne Brezovice me nga 165m2.
Kati 1 80m2 kurse kati 2 85m2.
Villat jane ne ndertim e siper.
Villat kane dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga
Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103

www.ringaks.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim