Ringa(Shitet Lokali ne Rr.12 Qershori)125/17

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Sot 15:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: 12 Qershori
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Ferizaj
Shitet lokali ne Rr.12 Qershori ne objektin banesor Rubin Invest Blloku CENTRUM 2.
Lokali ka 24.42m2 dhe eshte ne katin e 2.
Lokali ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga
Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103

www.ringaks.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim