Ringa(Shitet Objekti ne Rr.Naim Beka)277/17

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Sot 18:38 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
From
Store
Numri i dhomave
6
Adresa
Ferizaj
Numri i kateve
4 kat
Ngrohje
Tjetër
Komuna
Ferizaj
Shitet Objekti ne Rr.Naim Beka(Rruga e Pleshines).
Objekti ka 4 kat, kati i 1 eshte lokale 3 kate tjera jane banim dhe podrumi.
Lokali ka 175m2 dhe eshte i gatshem per gjdo lloj biznesi.
Katet e banimit kane hyrje te veqante nga mbrapa .
Kati 1:Sallon me Kuzhine , 3 dhoma gjumi,banjo+wc, depo dhe ballkon.
Kati 2:Sallon me Kuzhine, 3 dhoma gjumi ,banjo+wc, depo dhe ballkon.
Kati 3:Sallon dhe Kuzhine, 3 dhoma gjumi,banjo+wc, depo dhe ballkon.Kati i 3 nuk eshte i mobiluar.
Objekti poashtu ka dhe podrumin funksional me 200m2.
Objekti komplet me oborr ka 5 Ari.
Objekti ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga
Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Agjensioni Patundshmeris Ringa
www.merrjep.com/ringa1
Deshmoret e kombit Ferizaj
045606103
ringa1@live.de
Agjensioni Patundshmeris Ringa
045606103
Leaflet
Në fillim