Ringa(Shitet shtepia ne fsh.Nerodime)245/16

220 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni Patundshmeris Ringa Dje 22:32 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Ferizaj
Ringa Shitet shtepia ne fshatin Nerodime me 80Ari .
Shtepia eshte dy katshe me 5 dhoma gjumi 3 banjo sallon kuzhine.
Ka shtallen per 82 lope te gatshme +Ka sallen e operacione te lopeve ka dhe vend per bleta.
Me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga
Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Agjensioni Patundshmeris Ringa
Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj Merret me Shitjen,Blerjen dhe Ndermjetsimin me Shtepi,Banesa,Toka,Lokale Per me Shum Info: Tel:+38345606103
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Deshmoret e Kombit Ferizaj Tregoje në hartë
045606103
https://Agjensioni Ringa

www.ringaks.com

Agjensioni Patundshmeris Ringa
  Online
045606103
Leaflet
Në fillim