Shitet Shtepia ne Vllezrit Gervalla me 5 ari oborr

145 000 EUR

Shitet nga: Miftar 28 Jan 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Për vendbanimin
Ngrohje
Komuna
Ferizaj
Oborrë; 5 ari
Shetpia 1: Organizimi i mbrendshem:Sallon,kuzhinë,5 dhoma gjumi,2 banjo,garazhë.
Shetipa 2: salon, kuzhinë, 2 dhoma gjumi,1 banjo

Në hapësirën ekzistuse ka mundësi që parcela të shfrytzohet edhe për një shtëpijë tjetër (2 shtepia me nje oborr) pasi ka rrugë dhe infrastruktur të mjaftushme.
Për një pjesë të vlerës ka mundësi të pranohet kompenzim si: banesë e re

Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione