Shitet shtepia

90 000 EUR

Shitet nga: Daut Biba 24 Gush 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Komuna
Ferizaj
Shitet shtepia ne rrugen naim bega
Shtepia posedon nxemje qendrore
Ka tre dhoma gjumi dy banjo
Sallon , kuzhine dhe posedon garazhde
Shtepia eshte shum e madhe
Pres blers serioz
Daut Biba
+38348100081
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione