Vali-Shitët Shtëpia në Han të Elezit

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Agjensioni i Patundeshmeris Vali Sot 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Komuna
Ferizaj
Vali-Shitët Shtëpia në Han të Elezit
Vali-Shitët Shtëpia në Han të Elezit
Vali-Shtëpija ndodhet në hymje të qytetit te ish Pompa Al Petrol
Vali-Shtëpija posedon 7ari aborr 3katshe kati 1 lokale 2kat banim dhe pronar Kosovar dokomentacjon i rregullt
Qmimi sipas marrveshjes ndrrim nukbajm
Agjensioni i Patundeshmeris Vali
045/843-614 - 048/109-101
Leaflet
Në fillim