(SHITET) SHTËPI komode në Fushë Kosovë

168 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: KOSOVA REAL ESTATE Sot 13:32 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Shitet Shtëpia moderne - komode në Fushë Kosovë, rruga Fazli Grajçevci dhe rruga nga Bau Marketi. 2-Katëshe. Sipërfaqja: (270m²). Trualli 2.87 Ari.

Renditja:

Kati i parë

- Qëndrim ditor me Kuzhinë dhe Tryezari

- 1 Dhomë Gjumi

- Banjo

- Koridor

- 1 Ndarje për ngrohje

Kati i dytë

- 3 Dhoma Gjumi

- Koridor

- Banjo

Shtëpia është e mobiluar komplet, ndodhet në një lagjë të qetë e përbërë nga 13 shtëpi të njëjta, posedon ngrohje me pelet dhe energji elektrike, alarm profesional, parking privat - Garazh.

- Çmimi 168,000 €

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: 📞 Tel: +38344108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
KOSOVA REAL ESTATE
- Banesa - Shtëpi - Lokale - Troje - Qiradhënie Me Respekt! KOSOVA REAL ESTATE Kontakt:📞Tel: +38344108703 E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com E-mail: ✉ agjencionikosova@gmail.com Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE Faleminderit për bashkpunim
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Prishtinë Tregoje në hartë
+38344108703
KOSOVA REAL ESTATE
+38344108703
Leaflet
KOSOVA REAL ESTATE
(SHITET) BANESË komode në përfundim e sipër të rruga C 1 200 EUR
(SHITET) BANESË komode të rruga "B" në kompleksin ROYAL 85 000 EUR
(QIRA) BANESË komode në Arbëri të Tregtia, Prishtinë 270 EUR
(QIRA) BANESË - ZYRË në Dardani të Santea 300 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione