Shitet shtepia 2 katëshe ne Fush Kosovë

Shitet nga: Leotrim Sllamniku 09 Tet 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Zgjidh ngrohje
Shitet shtepia 2 katëshe ne Fush Kosovë (mbrapa Murebestit), me sipërfaqe 230m2 + Taras prej 120m2. Shtëpia ka sallon me kuzhinë, 4 dhoma gjumi, 2 banjo, 2 ballkona, 2 korridora dhe shpajz. Shtëpia ka truall komplet 4 Ari. Trualli ka dalje dalje në rrug të asfaltuar 35m2, ka mundesi dhe për shtëpi tjetër.
Leotrim Sllamniku
044262910
Leaflet
Në fillim