Shtepi moderne per vetem 39000 Eur

Shitet nga: Shtepi moderne 09 Tet 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

39 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Fushë Kosovë
Shesim shtepi te stilit modern me nje sistem Zvicerjan te ndertimit.
Shtepija ka ka dy kate dhe 3 dhoma fjetje dhe nje banjo.
Ky cmim eshte vetem per shtepine e nese one edhe trual shtoni 10000 eur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim