Shtepia ne shitje Fushe Kosove

0 EUR

Shitet nga: Enes 15 Nën 00:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Për vendbanimin
Shtepia posedon keto:
-Rruge personale
-Restorant Kati 1
-kati 2 eshte per banim i mobiluar, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, korridor, 2 ballkona, salloni, kuzhina, dhe nje terase te madhe.
-kati 3 nen kulm (papafingo)
-15 ari komplet me rruge personale
-Parking te mjaftueshem per 20 vetura
-posedon edhe bunar
-Garazh
-me nje fjal e pershratshme per biznis
Shtepia ka qasje ne rrugen dardania Fushe Kosove
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione