AGJENCIONI IMMO-AB

0 EUR

Shitet nga: Immo-AB 11 Shk 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjakovë
Agjensioni per patundshmeri - IMMO-AB mirret me shitjen dhe ndemjetsimn e shtepive, banesave, trojeve, lokaleve ne Gjakove dhe ne gjithe territorin e Kosoves, poashtu leshojme dhe marrim banesa, shtepi, lokale dhe troje me qera.

Nese keni truall, shtepi, banes, lokal dhe deshironi ta shitni/bleni/leshoni me qera/merrni me qera dhe nuk dini se si apo nuk keni mundesi ateher drejtohuni agjensionit tone -IMMO-AB
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione