Patundshmëri

85 000 EUR

Shitet nga: Eshref 22 Mar 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Numri i kateve
Për vendbanimin
Ngrohje
Komuna
Gjakovë
Ndërroj apo shes shtëpinë në Gjakovë me banesë në Prishtinë.Shtëpia është e rregulluar,ka tre kat ,është 250m2 dhe 2.5 ari oborr.Shitet për 85.000 Euro
Leaflet
Në fillim