Shtepi dhe truall prej 7 Ari, vend atraktiv

120 000 EUR

Shitet nga: Immo-AB 04 Pri 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjakovë
Shtepi gjindet ne mahallen e Qylit afer garazhdes se autobusave. aty jane dy shtepi nje e vjeter dhe e banushme si dhe nje tjeter e maruar deri ne pik. Trualli eshte prej 7 arive dhe shume i mire per te ndertuar banesa ose shtepi individuale. na kontaktoni mos hezitoni.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione