Në Gjakovë shitet shtëpia

0 EUR

Shitet nga: Niki Dje 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Komuna
Gjakovë
Për ty që ende nuk e ke zgjidh çështjen e banimit apo dëshironi të ndërtosh banesa kolektive kjo është zgjidhja më e mirë.
Fillo vitin 2021 mbarë, bëje zgjedhjen e duhur dhe jeto në një lagje të qetë dhe afër objekteve të rëndësishme si: SHFMU "Zekeria Rexha"- 400m larg, QMF "Ereniku"- 350m larg, QT "ETC" – 550m larg dhe 1000m larg postës kryesore lajmërohuni në numrat e telefoni të shënuar më poshtë.
Shtëpia ka sipërfaqe prej 154 m2 dhe oborr 400 m2 me sipërfaqe të përgjithshëm prej 554 m2.
Parcela gjithashtu është e përshtatshme të ndahet në dy parcela me nga 2.5 dhe 3 ari.
Parcela ka edhe bunar (pus) me ujë të pishem dhe sasi të madhe.
Viber: +38344583163
WhatsApp: +37744583163
Tel: 044583163
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione