Shtepi banimi Sloveni

0 EUR

Shitet nga: Hilmiu 26 Maj 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Gjakovë
Shitet shtepi banimi p+1+2 permban 2 banjo dhe 3 wc ,dhoma gjumi 7, dh.dites me kuzhine shtepia ndodhe ne parcel 32m gjersi me 150 gjatesi .parcela me shtepi ndodhet ne .rr.zagorci 73 B qe ndodhet ne SLOVENI pronari Shqipetar posedon dokumentacionin ne rregull.
qmimi i saj komplet me toke oborr kushton 100.000.
Ju mirepres
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione