Dardania Residence

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Tricon Develoment Sot 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Rruga Qarkore
Sipërfaqe: 250 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Gjilan
Dardania Residence ka 23 Shtëpi ka parkun e lodrave per Fëmi,Parkun per te Rritur, Komplet infrastruktura, Kanalizim, Ujësjellës, Kamerat e Siguris 24h,personelin e sigurimit 24h, secila shtepi ka Alarmin dhe eshte e ndertuar nga Kompania Tricon Development, Tokat jon te parcelizuara dhe shtëpit kan leje ndertimi. per me shum info na kontaktoni ne numrin e telefonit apo përmes emailit.
Kati pare:
Qendrim ditore,
Kuzhina,
Dhoma e Fjetjes,
Koridori,
Depo,
Banjo/Wc.
Garazha,
Kaldatorja

Kati I Dyte:
3 Dhoma Fjetje
1 Dhomë Pune.
Koridori,
2 Banjo/Wc
Terasa .
Izolimi i Shtepiave me Styropor 12
Dritaret me 3 Xhama nga Kompania ProTec
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim