Shtëpi moderne 3.5 ari oborr gjindet ne rrugen e..

0 EUR

Shitet nga: .Dukagjin Aziz. 21 Nën 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gjilan
Shitet shtepia ne rrug te ferizait afer KOSOVA PETROLIT shtepia posedon asfaltin perskejt dyrve edhe osht shtepi moderne si jasht ashtu dhe brenda ju mir presum .
.Dukagjin Aziz.
044766797
Leaflet
Në fillim