Shiten Lokalet ne Qendèr

0 EUR

Shitet nga: Teuta 19 Shk 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Komuna
Gjilan
Shitet njè katè lokale me me 150 metra katror 2 lokale me te vogla dhe nje me hapesir me te madhe me banjo dhe koridor te gjerè te Restaurant Luli gjitha dokumentet ne rregull
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione