Shitet ose ndrrohet

85 000 EUR

Shitet nga: driton 29 Korr 00:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Numri i dhomave
5
Adresa
4.12 ari oborr me shpi
Sipërfaqe
412 m2
Numri i kateve
3 kat
Ngrohje
Tjetër
Komuna
Gjilan
Shes Shtëpin 3 katshe e gatshme per banim e izoluar jasht dhe brenda shtepia gjindet ne Gjilan rruga Qarkore Lagjia e 8 esht 30 metra larg rruges kryesore shitet ose Ndrrohet me banes qmimi i shtepies esht 85 mij euro per me shum kontakoni ne nr. 046179433 ose viber +38346179433
Leaflet
Në fillim